05.07.2013, 15:30
Conducerea clubului FC Bihor a reuşit să obţină semnăturile a trei jucători pe care să se bazeze în sezonul următor. Astfel, Florin Lazăr, Mădălin Smaranda şi Răzvan Lupu au parafat vineri înţelegerile cu clubul de fotbal fanion a judeţului Bihor.












