01.05.2013, 07:30
După ce a câştigat turneul zonal al Campionatului Naţional de juniori E, pe care l-a găzduit la Stadionul Municipal "Iuliu Bodola", obţinând calificarea la turneul semifinal, clubul FC Bihor şi-a depus din nou candidatura pentru organizarea la Oradea şi a turneului din penultimul act.












