09.01.2014, 09:00
Formaţia de fotbal fanion a judeţului, FC Bihor, şi-a definitivat programul meciurilor amicale din această iarnă. Astfel, în cadrul şi după cantonamentul de la Băile 1 Mai, "roş-albaştrii" vor disputa nu mai puţin decât nouă jocuri.












