24.06.2026, 16:30
Vacanța de vară a luat sfârșit pentru echipa de seniori a clubului nostru. Miercuri, 24 iunie, jucătorii FC Bihor s-au reunit la Stadionul Iuliu Bodola și au efectuat primul antrenament din cadrul pregătirilor pentru noul sezon competițional.












