05.02.2014, 17:30
Fotbaliştii de la FC Bihor au fost învinşi miercuri în deplasare, la Sebiş, cu scorul de 1-0, de formaţia locală Naţional, în cel de-al treilea joc amical al acestei ierni.
Abonează-te la RSS