06.11.2013, 16:30
Formaţia orădeană de fotbal FC Bihor a obţinut miercuri prima victorie din deplasare în actuala ediţie de campionat. "Roş-albaştrii" s-au impus la Motru cu scorul de 2-1, în faţa formaţiei locale Minerul, după ce la pauză conduceau cu 2-0.












