04.09.2013, 10:30
Echipa a doua a clubului FC Bihor îşi continuă cu lejeritate parcursul din noua ediţie de campionat. Astfel, în cadrul rundei a doua din seria secundă a Ligii a V-a, elevii antrenorului Gheorghe Ghiţ s-au impus în deplasare a o diferenţă de 6 goluri, cu scorul de 7-1, pe terenul celor de la Phoenix Diosig.












