24.05.2014, 14:00
FC Bihor a trecut sâmbătă pe locul secund al fazei play-out din Seria a II-a a Ligii a II-a la fotbal, după ce în cadrul etapei a VII-a s-a impus pe teren propriu, la Stadionul "Iuliu Bodola", cu scorul de 1-0, în faţa jucătorilor de la Minerul Motru. Orădenii au profitat şi de înfrângerea de pe teren propriu a celor de la CS Mioveni, care au cedat jocul cu Olimpia Satu Mare, cu scorul de 0-2.












