01.08.2014, 12:30
La sfârşitul stagiului de pregătire centralizată pe care l-a susţinut, formaţia orădeană de fotbal FC Bihor a disputat vineri, la Stadionul "Iuliu Bodola", cel de-al doilea joc amical al acestei veri.
Abonează-te la RSS