25.08.2014, 14:00
Formaţia orădeană FC Bihor va debuta marţi în noul sezon fotbalistic oficial. Orădenii vor disputa la Sânmartin, în compania formaţiei locale, CSC Sânmartin, meciul din turul IV al Cupei României.
Abonează-te la RSS