07.01.2011, 12:56
După ce de sărbători au împărţit cadouri orfanilor din Sâniob, componenţii echipei FC Bihor vor face sâmbătă, 8 ianuarie, o vizită la copiii de la Casa de Copii din Tinca, după care vor merge la primărie, unde au fost invitaţi de primarul de Tinca, Teodor Coste.












