05.03.2011, 15:17
FC Bihor a încheiat la egalitate jocul pe care l-a disputat, sâmbătă, la Stadionul Municipal "Iuliu Bodola", în prima etapă a returului de campionat din Liga a II-a. Jocul cu Arieşul Turda s-a încheiat cu scor alb, 0-0, în pofida faptului că "roş-albaştrii" au dominat copios prima repriză, când au beneficiat şi de o lovitură de la 11 metri.












