11.02.2012, 18:08
După ce s-a antrenat până în prezent pe plan local, la Stadionul Municipal "Iuliu Bodola", la Băile Felix şi la Salonta, echipa orădeană de fotbal FC Bihor intră de acum în partea a doua a pregătirilor din această iarnă. Astfel, "roş-albaştrii" vor pleca duminică, la ora 12, în cantonamentul din Ungaria, de la Debrecen.












