03.05.2012, 20:54
La terenul sintetic al Stadionului Municipal "Iuliu Bodola" s-au desfăşurat joi ultimele două jocuri din etapa a II-a a fazei grupelor competiţiei organizată de clubul FC Bihor pentru liceeni cu ocazia manifestărilor aniversare a 110 ani de fotbal în Bihor şi 40 de ani de când echipa fanion se numeşte FC Bihor.












