09.04.2012, 22:01
Echipa din cadrul grupei cu jucători născuţi în anul 2003 a Centrului de Copii şi Juniori a clubului FC Bihor a câştigat turneul de la Cluj-Napoca, dotat cu Cupa Liviu Antal şi desfăşurat sâmbătă.
Abonează-te la RSS