11.11.2011, 13:01
După victoria de pe teren propriu de săptămâna trecută, formaţia de fotbal fanion a judeţului nostru, FC Bihor, a făcut deplasarea în acest sfârşit de săptămână la Bistriţa, unde va evolua în urmatorul joc din campionat sâmbătă, de la ora 15.30, în compania echipei locale, Gloria, liderul la zi al clasamentului.












