22.03.2026, 15:55
Antrenorul principal al formației FC Bihor Oradea, Erik Lincar, s-a declarat nemulțumit de maniera de arbitraj după partida pierdută la Sfântu Gheorghe, scor 0-3 cu Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, în prima etapă a play-off-ului Ligii a II-a.












