18.05.2026, 12:28
Weekendul 16–18 mai a adus un nou val de rezultate foarte bune pentru grupele de juniori ale FC Bihor Oradea, confirmând încă o dată parcursul excelent al clubului în competițiile naționale. După ce săptămâna trecută echipele U19 și U16 își asiguraseră matematic titlurile de campioană, de această dată și formația U17 a reușit aceeași performanță, devenind campioană națională cu trei etape înainte de final.












