18.06.2026, 20:38
FC Bihor Oradea îi mulțumește jucătorului Andreas Chirițoiu pentru profesionalismul, implicarea și contribuția adusă în cele două sezoane petrecute în tricoul roș-albastru.
Abonează-te la RSS