11.07.2023, 09:45
După evoluțiile bune pe care le-a avut în culorile „roș-albastre”, jucătorul Andrei Gheorghiţă a făcut pasul direct în primul eșalon. Astfel, el a semnat cu echipa Politehnica Iași, formație la care va evolua din următorul sezon.












