Ştiri

FC Bihor Oradea îi mulțumește lui Călin Jurj

 26.06.2026, 08:00

FC Bihor Oradea anunță încheierea colaborării cu jucătorul Călin Jurj, părțile despărțindu-se de comun acord. 

Clubul îi transmite fotbalistului mulțumiri pentru întreaga activitate desfășurată în tricoul roș-albastru, pentru implicarea și contribuția sa pe parcursul perioadei petrecute la echipă.

FC Bihor Oradea apreciază profesionalismul de care Călin Jurj a dat dovadă și îi urează mult succes în continuarea carierei sale, în viitoarele provocări sportive.

Mulțumim, Călin Jurj, și mult succes mai departe!